Warning: mysql_result() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /www/m/o/u4061/public_html/_sub/seo/blog/sablona.php on line 813

Warning: mysql_free_result() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /www/m/o/u4061/public_html/_sub/seo/blog/sablona.php on line 814
Radovan Dzurčanin SEO Blog - Linx2u - výmena odkazov po slovensky
Radovan Dzurčanin SEO Blog

Linx2u - výmena odkazov po slovensky

Ak sa trošku zaujímate o slovenské SEO, určite ste si v posledných dňoch nemohli nevšimnúť reklamné aktivity (pokiaľ viem) prvej slovenskej stránky na výmenu odkazov Linx2u. Som rád, že niečo také na Slovensku vzniklo a verím, že si nová služba získa obľubu web developerov.

Obávam sa, že prvé dojmy sú tak trošku zmiešané. Na jednej strane musím pochváliť kvalitne naprogramovaný web, veľmi jendoduché a intuitívne ovládanie, príjemný dizajn a celkovú profesionalitu, s akou autori tento projekt poňali. V týchto smeroch stránka rozhodne nezaostáva za rovnako zameranými zahraničnými stránkami.

Žiaľ, samozrejme, našli sa aj určité nedostatky. Z najväčšie mínus považujem to, že nemám dostatočný prehľad o tom, s kým som si odkazy vymieňal a s kým nie. Požiadavku je možné posielať viac krát tej istej stránke, takže pred tým než požiadam o výmenu, je lepšie si skontrolovať históriu, nech sa nestrápnim viacnásobným vymieňaním odkazov. Linkmarket to má napríklad vyriešené tak, že tlačítko, ktorým sa posiela výzva na výmenu odkazov, je neprístupné u tých webov, s ktorými výmena odkazov už prebehla (či už úspešne alebo neúspešne). Táto možnosť na linx2u však veľmi chýba.

Ďalšou nevýhodou je relatívne malý počet zaregistrovaných webov, ale to sa určite časom vyrieši.

Summa summarum, nápad je to výborný, som rád, že sa zrealizoval a ak sa vychytajú hore spomínané muchy, určite bude aj veľmi úspešný.

««« Předchozí text: SEO Book Aarona Walla na Rapidshare Následující text: Keď blbec robí SEO... »»»

Radovan Dzurčanin | 4.9.2007 Út 11:45 | SEO Zaujímavosti | 0 | 26987x

Diskusia k textu

Rss komentářů tohoto textu - Nový komentár

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Tento text již nelze dále komentovat.

Radovan Dzurčanin

Momentálne žijúci v Dubline. Amatérsky sa zaujímam o SEO, takže moje názory neberte až tak vážne.

Témy tohto blogu sú:

SEO Optimalzácia pre vyhľadávače

Internet Marketing

Linx2u - výmena odkazov po slovensky

Kategórie SEO Blogu

Vše Google Naučme sa SEO Úspechy našej SEO stránky SEO Zaujímavosti Mimo SEO Internetový marketing

 Online: 0 lidí