Warning: mysql_result() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /www/m/o/u4061/public_html/_sub/seo/blog/sablona.php on line 813

Warning: mysql_free_result() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /www/m/o/u4061/public_html/_sub/seo/blog/sablona.php on line 814
Radovan Dzurčanin SEO Blog - Hulu môžeme pozerať aj v Európe
Radovan Dzurčanin SEO Blog

Hulu môžeme pozerať aj v Európe

Nedávno sme sa mali možnosť dozvedieť, že youtube má konečne poriadnu konkurenciu v podobe Hulu.com, na ktorom nájdu návštevníci kopec dobrého obsahu. Ja osobne Hulu.com nevnímam ako konkurenciu, ale skôr ako niečo nové, čo vo svete internetu už dávno chýbalo, teda kvalitné filmy, seriály, TV relácie na jednom mieste, ktoré si návštevník môže pozrieť bez porušenia autorských práv. Nie však neameričan… Hulu je totiž dostupný len na území USA a to vraj z dôvodu nedoriešených autorských práv. Momentálne prebiehajú rokovania a riešenie pre nás európanov je v nedohľadne.

Problém je však vyriešený. Server downloadsquad.com už dávno ponúkol riešenie. Stačí si stiahnuť a nainštalovať program s názvom Hotspot Shield, ktorý skryje pri surfovaní Vašu slovenskú IP adresu.

Hotspot Shield je zadarmo a vytvára virtuálnu sieť medzi vašim počítačom a wireless routrom v USA. Vďaka tomuto programu Hulu nezistí, že ste surfujete z miesta mimo-USA. Výhodou je, že to funguje aj na ďalších weboch, ktoré ponúkajú svoj obsah iba amíkom (priateľka sa isto poteší, že si bude môcť pozrieť nové časti Desperate Housewives na webe ABC.com).

Pevne verím, že podobných riešení existujú tucty (kadejaké proxy). Toto som však objavil ako prvé a zdá sa mi celkom elegantné. U mňa všetko fungovalo bez problémov, no je dosť možné, že s pomalším internetovým pripojením bude pozeranie videa pomalé a nepohodlné… veľa šťastia.

««« Předchozí text: Mečiara stále hľadajú

Radovan Dzurčanin | 16.3.2008 Ne 02:51 | Google | 0 | 28773x

Diskusia k textu

Rss komentářů tohoto textu - Nový komentár

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Tento text již nelze dále komentovat.

Radovan Dzurčanin

Momentálne žijúci v Dubline. Amatérsky sa zaujímam o SEO, takže moje názory neberte až tak vážne.

Témy tohto blogu sú:

SEO Optimalzácia pre vyhľadávače

Internet Marketing

Hulu môžeme pozerať aj v Európe

Kategórie SEO Blogu

Vše Google Naučme sa SEO Úspechy našej SEO stránky SEO Zaujímavosti Mimo SEO Internetový marketing

 Online: 0 lidí